Emlak8
Emlak8

Aradığın Evi Bul

Marka Detayları :
  • Şirket Adı : Emlak8
  • Slogan : Aradığın Evi Bul
  • Websitesi : emlak8.net
  • Merkez : Düzce
  • Kuruluş Tarihi : 2019
emlak8.net
Logoları :

Hakkında :

Emlak8.net olarak, sektörden kazanç sağlamayı veya ev sahibi olmayı hedefleyen herkesi bir araya getiren emlak platformuyuz.

Serbay Interactive olarak; 2011 yılında emlak ve inşaat sektörünün buluşma noktası olması amacıyla kurduğumuz Oemlak.net markamızı, Kod8 Yazılım Teknolojileri firmamızın çatısı altında Emlak8.net markası ile devam ettirmeye karar verdik.

Türkiye'nin önde gelen emlak portallarından biri olma ideasıyla çıktığımız yolda; ‘Aradığın evi bul' diyerek, kaliteli hizmet ve şeffaf bilgi anlayışını, gayrimenkul profesyonellerini ve bireyleri doğru, kapsamlı referans bilgilerle aynı çatı altında buluşturan güvenilir bir gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu olmayı hedef edindik.

Bizi diğer emlak platformlarından ayıran, sadece gayrimenkul profesyonellerinin bulunduğu bir emlak platformu olmamızdır. Diğer en önemli özelliğimiz ise kurumsal üyelerinin sadece ilan yayınladığı bir platform değil, kendi web sitelerindeki sınırsız ilanların otomatik yayınlandığı bir platform olmamızdır.

Tanıtım Filmi :

Emlak8 Medya Merkezi

Emlak8'in Güncel haberleri, kurumsal yayınları ve daha fazlası.