Tarihçe

2011
İlk Açılış
İlk Açılış

2011 yılında Düzce'de küçük bir yazılım şirketi olarak çalışmalarımıza başladık.

sPanel

sPanel; hazırladığımız web sitelerinin içeriklerinin yönetimini sağlamak için kurduğumuz günden bu yana geliştirmeye devam ettirdiğimiz (CMS / Yönetim Paneli) içerik yönetim sistemimizdir.

2011
2011
Oemlak.net
Oemlak.net

İnşaat ve emlak sektöründeki firmaların bir portal üzerinde toplandığı Düzce'nin ilk ve tek emlak sitesi oemlak.net'i kurduk.

www.oemlak.net

Kod8 Yazılım Teknolojileri
Kod8 Yazılım Teknolojileri

Ajansımızın, 'İnternet sitesinin en kolayı, en ucuzu' sloganı kapsamında geliştirdiği ve web sitelerinin kullanıcıları tarafından oluşturulduğu hazır web sitesi sistemidir.

www.kod8.net

2015
2015
Rehber8
Rehber8

Kod8 ürünlerini kullanan şirketlerin bilgilerinden oluşturulmuş, 2015 yılından bu yana geliştirilen, Kod8 müşterilerine sunulmuş ücretsiz firma rehberidir.

www.rehber8.net

IdeaSoft İş Birliği
IdeaSoft İş Birliği

IdeaSoft ile iş ortaklığı kurarak, müşterilerimize e-ticaret sektöründe vereceğimiz hizmetlerde özel fiyatlardan faydalanabilme imkânı sunuyoruz.

2015
2016
Serbay Social
Serbay Social

Her geçen yıl üzerine katarak ilerlediğimiz sektörde bu yıl içersinde ortaya koyduğumuz 'Markanızı Sosyalleştiriyoruz!' sloganı kapsamında, çalıştığımız markalara sosyal medya danışmanlığı ve online reklam çözümleri sunmaya başladık.

www.serbay.social

sMail

Serbay Interactive olarak, web tasarım ve yazılım hizmeti sunduğumuz müşterilerimize özel olarak geliştirmiş olduğumuz Serbay sMail sistemini 2018 yılı ile birlikte müşterilerinin kullanımına açtık.

2018
2018
Tayyare Limanı
Tayyare Limanı

Yeni hikayeler anlatmak için yepyeni bir ofis hazırladık, adını da 'Tayyare Limanı' koyduk. Ajansı, Tayyare Limanı'na taşıdık. 'Tayyare Limanı'nın önünde uzun yıllar var; bizim de anlatacağımız uzun hikayeler...'

Optik Pro
Optik Pro

Optikpro, Kod8 Yazılım Teknolojileri' nin 'Her Optik Şirketinin, Optik Asistanı Olsun Projesi' kapsamında geliştirdiği bulut tabanlı bir optik sistemdir. Optikpro basit bir şekilde 5 dakikada hazırlanabilir ve kolayca yönetilebilir.

www.optikgrup.com

2018
2019
Emlak8.net
Emlak8.net

2011 yılında kurduğumuz Oemlak.net web sitemizi, geçtiğimiz 8 yıldaki çalışmalarımız ve son yıllarda emlak sektöründe yaşanan global gelişmeler ile birlikte, karşımıza çıkan fırsatları daha iyi değerlendirebilmek adına, 'Oemlak' markamızı tamamen değiştirip Kod8 Yazılım Teknolojileri firmamızın çatısı altında 'Aradığın Evi Bul!' sloganı kapsamında 'Emlak8' markası ile hizmetlerimizi sunmaya karar verdik.

www.emlak8.net

Vua
Vua

Müşterileriniz restoran veya kafenize geldiklerinde onlara hijyenik hizmet sunabilmek adına, masaları üzerinde bulunan karekodu okutarak kendi cihazlarınızdan menünüze ulaşıp, sipariş vermesini sağlayan sistemdir.

vua.restaurant

2020
2020
Haber8
Haber8

Kod8 tarafından geliştirilen ve geliştirilmeye devam eden yazılım sistemidir. 10 yılı aşkın süredir Serbay Interactive, bünyesinde geliştirmekte olduğu haber sitesi yazılımları noktasındaki tüm tecrübesi ile Haber8 yazılımı yayına aldı.

www.haber8.pro

E-Ticaret Dostu
E-Ticaret Dostu

Ticaretini internete taşımak isteyen müşterilerimize online alışveriş siteleri, ödeme sistemleri, online reklam çözümleri ve sosyal medya yönetimi alanında hizmetler sunuyoruz.

www.eticaretdostu.com

2020
2020
Serbay Akademi
Serbay Akademi

Çeşitli konseptlerde genel katılıma açık veya kuruma özel etkinlik ve eğitimler tasarlamak, hazırlamak ve bunları organize etmek için Serbay Akademi'yi kurduk.

www.serbayakademi.com

Ar-Ge Merkezi
Ar-Ge Merkezi

Tayyare Limanı bünyesinde bulunan Serbay ve Kod8 grubuna ait marka ve ürünleri geliştirmek, Ar-Ge ve inovasyon alanında çalışmalarımızı hızlandırmak, bulunduğumuz sektöre katma değer sağlamak adına Ar-Ge Merkezi'mizi Bolu İzzet Baysal Üniversitesi, Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde hayata geçirdik.

2021
2021
Tayyare Limanı Dergisi
Tayyare Limanı Dergisi

Tayyare Limanı Grubuna bağlı şirketlerin haberlerini, yapmış olduğu faaliyetleri ve sektöre özel röportaj ve gelişmelerin yer aldığı aylık olarak çıkan dijital dergimizi sizlerle buluşturduk.

K8 İçerik Yönetim Sistemi

Serbay Interactive'in kurulduğu günden bu yana geliştirmiş olduğu sPanel İçerik Yönetim Sistemi'ni 2021 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi desteğiyle Bolu Teknokent'te açtığımız Kod8 Yazılım Ar-Ge Merkezi'mizde K8 İçerik Yönetim Sistemi olarak geliştirilmeye devam edilmektedir.

2021
2021
LogoSoft İş Birliği
LogoSoft İş Birliği

30 yılı aşkın süredir yazılım çözümleri üreten LogoSoft ile iş ortaklığı kurarak, müşterilerimize Microsoft 365 ürünleri başta olmak üzere tüm Microsoft çözümlerini sunabilmek için iş birliği sağladık.

Reklam8
Reklam8

Kod8 Yazılım Teknolojileri şirketimizin bünyesinde yer alan yazılımlarımıza entegre olarak geliştirmeye başladığımız Reklam8, tek noktadan tüm portalların reklamlarının yönetilmesini hedeflemektedir. Yazılımımız Ar-Ge çalışmalarına start vererek 13 haber sitesinde test yayınına başlamıştır.

2021