Tarihçe

2011
İlk Açılış
İlk Açılış

2011 yılında Düzce'de küçük bir yazılım şirketi olarak çalışmalarımıza başladık.

sPanel

sPanel; hazırladığımız web sitelerinin içeriklerinin yönetimini sağlamak için kurulduğumuz günden bu yana geliştirilmeye devam ettirdiğimiz (CMS / Yönetim Paneli) İçerik Yönetim Sistemimizdir.

2011
2011
Oemlak.net
Oemlak.net

İnşaat ve emlak sektöründe ki firmaların bir portal üzerinde toplandığı Düzce'nin ilk ve tek emlak sitesi oemlak.net'i kurduk.

www.oemlak.net

Kod8 Yazılım Teknolojileri
Kod8 Yazılım Teknolojileri

Ajansımızın, "İnternet sitesinin en kolayı, en ucuzu" sloganı kapsamında geliştirdiği ve web sitelerinin kullanıcıları tarafından oluşturulduğu hazır web sitesi sistemidir.

www.kod8.net

2015
2015
Rehber8
Rehber8

Kod8 ürünlerini kullanan şirketlerin bilgilerinden oluşturulmuş, 2015 yılından bu yana geliştirilen, Kod8 müşterilerine sunulmuş ücretsiz firma rehberidir.

www.rehber8.net

IdeaSoft İş Birliği
IdeaSoft İş Birliği

IdeaSoft ile iş ortaklığı kurarak, müşterilerimize e-ticaret sektöründe vereceğimiz hizmetlerde özel fiyatlardan faydalanabilme imkanı sunuyoruz.

2015
2016
Serbay Social
Serbay Social

Her geçen yıl üzerine katarak ilerlediğimiz sektörde bu yıl içerisinde ortaya koyduğumuz "Markanızı Sosyalleştiriyoruz!" sloganı kapsamında çalıştığımız markalara sosyal medya danışmanlığı ve online reklam çözümleri sunmaya başladık.

www.serbay.social

sMail

Serbay Interactive web tasarım ve yazılım hizmeti sunduğu müşterilerine özel olarak geliştirmiş olduğu Serbay sMail sistemini 2018 yılı ile birlikte müşterilerinin kullanımına açmıştır.

2018
2018
Tayyare Limanı
Tayyare Limanı

Yeni hikayeler anlatmak için yepyeni bir ofis hazırladık, adını da "Tayyare Limanı" koyduk. Ajansı, Tayyare Limanı'na taşıdık.
"Tayyare Limanı'nın önünde uzun yıllar var; bizim de anlatacağımız uzun hikayeler..."

Optik Pro
Optik Pro

Optikpro, Kod8 Yazılım Teknolojileri'nin "Her Optik Şirketinin, Optik Asistanı Olsun Projesi" kapsamında geliştirdiği bulut tabanlı bir optik sistemidir. Optikpro ile basit bir şekilde 5 dakikada hazırlanabilir ve kolayca yönetilebilir.

www.optikgrup.com

2018
2019
Oemlak artık Emlak8
Oemlak artık Emlak8

2011 yılında kurduğumuz Oemlak.net web sitemizi, geçtiğimiz 8 yıldaki çalışmalarımız ve son yıllarda emlak sektöründe yaşanan global gelişmeler ile birlikte, karşımıza çıkan fırsatları daha iyi değerlendirebilmek adına Oemlak markamızı tamamen değiştirip Kod8 Yazılım Teknolojileri firmamızın çatısı altında "Aradığın evi bul!" sloganı kapsamında Emlak8 markası ile hizmetlerimizi sunmaya karar verdik.

www.emlak8.net

Haber8
Haber8

Haber8; Kod8 tarafından geliştirilen ve geliştirilmeye devam eden haber yazılım sistemidir. 10 yıllı aşkın Serbay Interactive bünyesinde geliştirmekte olduğu haber sitesi yazılarımları noktasında ki tüm tecrübesi ile Haber8 yazılımı yayına alındı.

www.haber8.pro

2020
2020
Vua
Vua

vua müşterileriniz restoran veya cafenize geldiklerinde onlara hijyenik hizmet sunabilmek adına, masaları üzerinde bulunan karekodu okutarak kendi cihazlarından menünüze ulaşıp, sipariş vermesini sağlayan sistemdir.

vua.restaurant

E-Ticaret Dostu
E-Ticaret Dostu

Ticaretini internete taşımak isteyen müşterilerimize online alışveriş siteleri, ödeme sistemleri, online reklam çözümleri ve sosyal medya yönetimi alanında hizmetler sunuyoruz.

www.eticaretdostu.com

2020
2020
Serbay Akademi
Serbay Akademi

Çeşitli konseptlerde genel katılıma açık veya kuruma özel etkinlik ve eğitimler tasarlar, hazırlar, organize etmek için Serbay Interactive şirketi çatısı altında Serbay Akademi'yi kurduk.

www.serbayakademi.com